Hemanjiom tedavi merkezi
  1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Hemanjiom Tedavisi
  4. /
  5. Kalçada Hemanjiom
Damar Beni Muayene Randevusu Hemanjiom Tedavi Ücretleri

Kalçada Hemanjiom

Kalça geniş bir alan olduğu için dev damar beni görülebilir. Vücudun diğer alanlarında  olduğu gibi burada da ameliyatla cerrahi müdahale oldukça zordur. Zor olduğu kadar aynı zamanda uzmanlar tarafından tercih  edilmez. Aşağıda ekli resimde hasta tamamen ameliyatsız yöntemlerle tedaviye alınmıştır. Aşağıda göreceğiniz hastamızın tedaviye başlanmadan önceki ve tedavi süreci devam ettiği süreçteki gelişmeleri göreceksiniz.

kalcada-hemanjiom-tedavi-oncesi kalcada-hemanjiom-tedavi

Dev Hemanjiom Olarak Adlandırılmakta
Bu tür dev vakıalarda tedavi uzun sürebilmektedir. Halen tedavisi devam eden hastanın sorununda ciddi küçülme sağlanmıştır.Tedavi bitiminde yaklaşık diğer kalça kadar kalacaktır.

Skleroterapi Yöntemi Tercih Edilmiştir
IDEA Klinik hastalarına ameliyatsız cerrahi yöntemleri ve gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. Bu kadar büyük vakıalarda ağırlıklı olarak skleroterapi uygulaması kullanılmaktadır. Köpük tedavisi olarak tasvir edilen ilacın bir cihaz yardımı ile köpürtülüp hemanjiomlu alana enjekte edilecek hale getirilmesidir.

1 Comment

Add a Comment
  1. Mrb 25 yaşındayım dizimden kalcama kadar hemanjoyom Uzunmakta inşaatta çalışıyorum ve cok şişiyor ne yapmalıyım ne tür tedavi oneriyorsunuz
    Op Dr Serkan Akarsu
    Merhaba,öncelikle kontrastlı MR çektirmenizi öneririm,sonucu ile beraber kliniğimize gelin detaylı muayene edelim(muayene ücretsizdir),tedavisini düzenleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2017
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
[email protected]

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
[email protected]


[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder